Colors: Green Color

Jesteśmy zawsze tam… Nie udało się do Skopje, jedziemy do Wiednia! Lechia Gdańsk dokonała historycznego osiągnięcia. Pierwszy raz w 77-letniej historii klubu Biało-Zieloni awansowali do kolejnej rundy w europejskich zmaganiach. To kolejny sukces, który zapisze się na kartach historii naszego klubu.

Czytaj więcej: Wesprzyj naszą ZRZUTKĘ na wyjazd do Wiednia #ZaLechiądoEuropy

Wraz z początkiem roku odświeżamy temat, o którym warto pamiętać, rozliczając się z Urzędem Skarbowym. Od kilkunastu lat zachęcamy Was, byście nie zmarnowali swojego 1 procenta podatku. Świadomość ludzi rośnie z każdym rokiem. Pojawia się też sporo opcji, na co przeznaczyć 1%. Część z Was wspiera swoją rodzinę lub znajomych, ale wiele osób nie ma pomysłu, dlatego jak co roku przypominamy, że w naszej Biało-zielonej rodzinie są osoby/instytucje, którym można pomóc.

Czytaj więcej: Podziel się 1 procentem podatku

W kwietniu ubiegłego roku wystartowaliśmy ze Zrzutką, prosząc Was o wsparcie finansowe. To wtedy pandemia zaczęła zbierać żniwa w wielu branżach, w tym w reklamowej, co dotknęło również nas. Nie mogliśmy pozwolić sobie na zastój. Postawiliśmy więc poprosić Was o wsparcie i zebrać 15 tysięcy złotych, które pomogą nam zainwestować w sprzęt i funkcjonować przez jakiś czas.

Czytaj więcej: Zasil naszą Zrzutkę - wesprzyj niezależne dziennikarstwo!