lechia

Bądź autorem hitu tegorocznych życzeń świąteczno-noworocznych!

Święta Bożego Narodzenia i przełom roku to czas tradycyjnego składania sobie życzeń.
Od kilku już lat kibice Lechii rozsyłają wśród swoich znajomych różnego rodzaju Biało-Zielone życzenia. Jedni za pomocą maili, inni smsów a jeszcze inni publikują je na swoich profilach w portalach społecznościowych. Potem chwalimy się  rodzinie i znajomym jakie to wymyśle życzenia dostaliśmy.
Nasza redakcja postanowiła w tym roku zorganizować konkurs na najciekawsze życzenia, takie które podbiją serca naszych przyjaciół w te święta. Dzięki temu, będziecie mogli łatwiej znaleźć takie które Wam się najbardziej podobają.
Czasu jest już niewiele zatem odpalamy konkurs dzisiaj i na wasze własne pomysły lub te które przypominacie sobie z ubiegłych lat czekamy do jutra tj do środy do godziny 22:00.

Następnie przez 24 godziny będziecie mogli polubić wybrane, oceniając je w ten sposób.
Życzenia publikujemy pod wpisem na naszym fanpage na Facobooku.

Lechia.net na Facebook'u

Osoby, które nie posiadają tam kont i nie zamierzają tego robić pragniemy uspokoić, wasze pomysły możecie publikować pod tym newsem a my sukcesywnie będziemy je przenosić na FB. Zatem wasze szanse będą takie same, no chyba że ktoś już wcześniej zamieści identyczne życzenia.

Podpowiemy tylko, że poza pomysłowością liczy się też refleks. Zatem duble będą usuwane. Tak samo wszelkie obraźliwe lub wulgarne życzenia.

Zwycięży ten pomysł, który polubi największa ilość osób. W przypadku remisu zwycięzcę wybierze redakcja.
Dla laureata przygotowaliśmy zestaw Biało-Zielonych gadżetów, natomiast z pozostałych prac rozlosujemy nagrodę pocieszenia.