lechia

Zapraszamy do mikołajkowego konkursu z portalem Lechia.net. Dla trzech zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne prezenty.

Do jutra, tj. 4 grudnia 2011 roku (godz. 17.00), czekamy na zdjęcia Wasze lub Waszych pociech w świątecznym wydaniu. Każde ze zdjęć powinno zawierać oprócz elementu bożonarodzeniowego, również ten związany z Lechią Gdańsk.

Zdjęcie powinno być wykonane w formacie jpg i ważyć nie więcej niż 5 Mb. Fotografie należy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu należy podać imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie, telefon kontaktowy, a także informację o tym, że jest się właścicielem wykonanej fotografii oraz zamieścić zgodę na jej wykorzystanie przez redakcję Lechia.net. Z zabawy wykluczeni są redaktorzy portalu Lechia.net oraz ich rodziny.

4 grudnia po godzinie 17.00 przesłane przez Was zdjęcia, zostaną opublikowane na Facebook'u Lechia.net. Każdy będzie mógł oddać głos na wybrane zdjęcie, a trzy prace, które otrzymają najwięcej "Lubię to" wygrają mikołajkowe prezenty ufundowane przez naszą redakcję. Głosowanie, na najciekawsze Waszym zdaniem zdjęcie, zakończymy 5 grudnia o godz. 17.00 podając na stronie Lechia.net oraz Facebook zwycięzców konkursu.

Odbiór nagród powinien nastąpić nie później niż 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu, w przeciwnym razie nagroda przechodzi na kolejnego uczestnika zabawy z największą liczbą "Lubię to".

Udział w konkursie jest jednoznaczny z nieodpłatnym udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań portalu Lechia.net.

 

Serdecznie zapraszamy do zabawy!!!